zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:2
Ostoja Kołaczyce
LKS Moderówka (s)
1:4
Wisłoka Nowy Żmigród
Zamczysko Odrzykoń
3:3
Polonia Kopytowa
Tęcza Zręcin
1:0
Huragan Zarzecze
LKS Głowienka
0:6
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
2:1
Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów
1:0
Burza Rogi
Orzeł Lubla
0:0
Sobniów Jasło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
1:0
Orzeł Lubla
LKS Moderówka (s)
0:6
Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa
2:0
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
2:0
LKS Głowienka
Markiewicza Krosno
1:1
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
5:2
Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Nowy Żmigród
2:0
Huragan Zarzecze
Sobniów Jasło
5:2
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:2
Burza Rogi
LKS Głowienka
0:3
Markiewicza Krosno
Gaudium Łężyny
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów
1:0
LKS Moderówka (s)
Orzeł Lubla
1:3
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
5:1
Polonia Kopytowa
Tęcza Zręcin
3:1
Sobniów Jasło
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:0
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
1:1
Tempo Nienaszów
Burza Rogi
4:0
Orzeł Lubla
Markiewicza Krosno
8:1
Czardasz Osiek Jasielski
Victoria Kobylany
1:2
Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka (s)
4:0
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
1:5
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
5:3
Polonia Kopytowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:2
LKS Moderówka (s)
LKS Głowienka
3:6
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
3:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa
3:2
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
2:0
Markiewicza Krosno
Huragan Zarzecze
2:3
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
1:1
Victoria Kobylany
Zamczysko Odrzykoń
4:1
Burza Rogi
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
6:2
Czardasz Osiek Jasielski
Tempo Nienaszów
3:1
LKS Głowienka
Burza Rogi
4:1
Tęcza Zręcin
Markiewicza Krosno
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Victoria Kobylany
2:2
Huragan Zarzecze
LKS Moderówka (s)
2:1
Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Polonia Kopytowa
Wisłoka Nowy Żmigród
0:0
Sobniów Jasło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:4
Tempo Nienaszów
LKS Głowienka
2:5
Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło
1:0
Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa
4:3
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
1:1
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:0
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
1:1
Markiewicza Krosno
Zamczysko Odrzykoń
1:2
LKS Moderówka (s)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:3
Czardasz Osiek Jasielski
Gaudium Łężyny
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Tempo Nienaszów
3:2
Orzeł Lubla
Burza Rogi
3:2
Polonia Kopytowa
Markiewicza Krosno
1:2
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
0:0
Sobniów Jasło
LKS Moderówka (s)
0:4
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:6
Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło
4:1
Burza Rogi
Polonia Kopytowa
5:3
Markiewicza Krosno
Orzeł Lubla
6:1
LKS Głowienka
Huragan Zarzecze
2:0
LKS Moderówka (s)
Ostoja Kołaczyce
2:2
Victoria Kobylany
Tęcza Zręcin
4:5
Gaudium Łężyny
Zamczysko Odrzykoń
2:4
Tempo Nienaszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:3
Orzeł Lubla
LKS Głowienka
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Gaudium Łężyny
5:0
Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów
4:4
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
2:1
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
2:1
Sobniów Jasło
LKS Moderówka (s)
1:3
Polonia Kopytowa
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
Victoria Kobylany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:0
LKS Moderówka (s)
Polonia Kopytowa
0:4
Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla
4:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany
2:1
Burza Rogi
Huragan Zarzecze
1:0
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
0:3
Markiewicza Krosno
Tęcza Zręcin
5:0
LKS Głowienka
Zamczysko Odrzykoń
0:1
Czardasz Osiek Jasielski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
0:1
Tęcza Zręcin
LKS Głowienka
3:1
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
4:2
Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów
3:3
Polonia Kopytowa
Markiewicza Krosno
5:2
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
3:0
Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka (s)
1:5
Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród
2:4
Burza Rogi
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:1
Tempo Nienaszów
Burza Rogi
1:4
Markiewicza Krosno
Polonia Kopytowa
2:1
LKS Głowienka
Victoria Kobylany
5:2
LKS Moderówka (s)
Huragan Zarzecze
0:0
Czardasz Osiek Jasielski
Ostoja Kołaczyce
1:1
Gaudium Łężyny
Tęcza Zręcin
3:1
Orzeł Lubla
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:3
Polonia Kopytowa
LKS Głowienka
1:5
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
3:0
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
2:0
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla
5:0
Huragan Zarzecze
LKS Moderówka (s)
4:1
Burza Rogi
Wisłoka Nowy Żmigród
3:4
Markiewicza Krosno
Zamczysko Odrzykoń
1:3
Tęcza Zręcin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
8:1
Czardasz Osiek Jasielski
Burza Rogi
0:3
Gaudium Łężyny
Markiewicza Krosno
4:2
LKS Moderówka (s)
Polonia Kopytowa
3:2
Orzeł Lubla
Victoria Kobylany
1:2
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
2:3
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
1:0
LKS Głowienka
Tęcza Zręcin
1:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:3
Orzeł Lubla
Burza Rogi
3:1
Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno
1:1
Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa
1:5
Zamczysko Odrzykoń
Victoria Kobylany
0:0
LKS Głowienka
Huragan Zarzecze
2:5
Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce
4:1
Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Nowy Żmigród
3:2
LKS Moderówka (s)
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:1
Victoria Kobylany
LKS Głowienka
2:1
Burza Rogi
Gaudium Łężyny
0:0
LKS Moderówka (s)
Tempo Nienaszów
0:0
Markiewicza Krosno
Orzeł Lubla
1:1
Ostoja Kołaczyce
Huragan Zarzecze
2:4
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
1:5
Polonia Kopytowa
Zamczysko Odrzykoń
0:0
Sobniów Jasło
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:0
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
2:0
Czardasz Osiek Jasielski
Markiewicza Krosno
5:0
LKS Głowienka
Polonia Kopytowa
1:2
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
1:4
Orzeł Lubla
LKS Moderówka (s)
0:3
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Wisłoka Nowy Żmigród
3:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
0:1
Markiewicza Krosno
LKS Głowienka
3:3
LKS Moderówka (s)
Tempo Nienaszów
1:1
Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa
2:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla
1:1
Burza Rogi
Huragan Zarzecze
1:0
Sobniów Jasło
Tęcza Zręcin
2:2
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń
0:3
Victoria Kobylany
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:0
Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny
4:0
LKS Głowienka
Burza Rogi
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Markiewicza Krosno
3:2
Orzeł Lubla
Victoria Kobylany
2:2
Tęcza Zręcin
LKS Moderówka (s)
1:3
Czardasz Osiek Jasielski
Ostoja Kołaczyce
1:0
Huragan Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród
3:1
Tempo Nienaszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
0:3
Gaudium Łężyny
LKS Głowienka
0:4
Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa
0:0
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla
5:1
LKS Moderówka (s)
Huragan Zarzecze
2:1
Victoria Kobylany
Tęcza Zręcin
2:0
Burza Rogi
Zamczysko Odrzykoń
2:0
Markiewicza Krosno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
4:1
Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów
3:1
Czardasz Osiek Jasielski
Burza Rogi
2:1
Huragan Zarzecze
Markiewicza Krosno
7:1
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
0:3
Polonia Kopytowa
LKS Moderówka (s)
5:0
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
2:1
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
7:0
LKS Głowienka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
4:3
LKS Głowienka
Sobniów Jasło
1:0
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa
4:1
Burza Rogi
Orzeł Lubla
4:2
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
1:1
Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce
4:5
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
1:4
LKS Moderówka (s)
Zamczysko Odrzykoń
0:2
Gaudium Łężyny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:5
Orzeł Lubla
Gaudium Łężyny
6:1
Tęcza Zręcin
Tempo Nienaszów
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Burza Rogi
2:3
Sobniów Jasło
Markiewicza Krosno
2:0
Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany
1:4
Ostoja Kołaczyce
LKS Moderówka (s)
0:3
Huragan Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród
2:1
Czardasz Osiek Jasielski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
4:0
Markiewicza Krosno
Polonia Kopytowa
1:2
LKS Moderówka (s)
Orzeł Lubla
1:3
Czardasz Osiek Jasielski
Victoria Kobylany
2:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze
0:2
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
5:1
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
2:0
Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń
4:1
LKS Głowienka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:0*
Zamczysko Odrzykoń
LKS Głowienka
0:2
Tęcza Zręcin
Gaudium Łężyny
2:2
Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów
0:0
Huragan Zarzecze
Burza Rogi
4:1
Victoria Kobylany
Markiewicza Krosno
2:0
Ostoja Kołaczyce
LKS Moderówka (s)
2:2
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
3:2
Orzeł Lubla
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
0:2
Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin
5:1
Czardasz Osiek Jasielski
Huragan Zarzecze
6:1
LKS Głowienka
Polonia Kopytowa
2:3
Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło
2:1
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
3:0*
LKS Moderówka (s)
Victoria Kobylany
0:5
Markiewicza Krosno
Burza Rogi
3:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:0
Huragan Zarzecze
LKS Głowienka
2:9
Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny
3:4
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
0:0
Sobniów Jasło
Markiewicza Krosno
2:0
Burza Rogi
Orzeł Lubla
0:0
Tęcza Zręcin
LKS Moderówka (s)
3:0
Victoria Kobylany
Wisłoka Nowy Żmigród
3:3
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:2
LKS Głowienka
Burza Rogi
0:2
LKS Moderówka (s)
Markiewicza Krosno
3:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa
5:0
Czardasz Osiek Jasielski
Victoria Kobylany
0:1
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:0
Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce
4:3
Tempo Nienaszów
Tęcza Zręcin
4:2
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:2
Sobniów Jasło
LKS Głowienka
0:5
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
3:0
Burza Rogi
Tempo Nienaszów
1:0
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
3:0
Polonia Kopytowa
LKS Moderówka (s)
2:1
Markiewicza Krosno
Wisłoka Nowy Żmigród
4:0
Tęcza Zręcin
Zamczysko Odrzykoń
3:0
Huragan Zarzecze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości