zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:2
Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny
1:0
Victoria Kobylany
Burza Rogi
0:2
Sobniów Jasło
Markiewicza Krosno
0:1
Kotwica Korczyna
Dragon Nowy Glinik
2:2
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla
2:1
Orzel Faliszówka
Sparta Osobnica
1:2
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
3:1
Przełęcz II Dukla
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:1
LKS Głowienka
Kotwica Korczyna
3:0
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
2:1
Huragan Zarzecze
Polonia Kopytowa
3:2
Dragon Nowy Glinik
Victoria Kobylany
2:0
Burza Rogi
Przełęcz II Dukla
3:2
Markiewicza Krosno
Sparta Osobnica
1:2
Orzel Faliszówka
Ostoja Kołaczyce
0:0
Orzeł Lubla
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:0
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
3:0
Przełęcz II Dukla
Tempo Nienaszów
1:2
Orzel Faliszówka
Burza Rogi
0:0
Kotwica Korczyna
Dragon Nowy Glinik
0:3
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
2:4
Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica
0:4
Ostoja Kołaczyce
Huragan Zarzecze
0:0
Markiewicza Krosno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:0
Orzeł Lubla
Kotwica Korczyna
2:0
LKS Głowienka
Markiewicza Krosno
0:1
Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa
7:1
Sparta Osobnica
Orzel Faliszówka
3:1
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
1:1
Dragon Nowy Glinik
Przełęcz II Dukla
4:0
Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce
1:3
Tempo Nienaszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:2
Przełęcz II Dukla
Tempo Nienaszów
1:4
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
4:0
Markiewicza Krosno
Dragon Nowy Glinik
2:4
Kotwica Korczyna
Orzel Faliszówka
5:2
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla
1:2
Victoria Kobylany
Sparta Osobnica
1:2
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
2:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
5:0
Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna
3:1
Orzeł Lubla
Gaudium Łężyny
1:2
Burza Rogi
Markiewicza Krosno
3:0
LKS Głowienka
Polonia Kopytowa
2:1
Orzel Faliszówka
Victoria Kobylany
2:0
Sparta Osobnica
Przełęcz II Dukla
1:0
Dragon Nowy Glinik
Ostoja Kołaczyce
1:1
Huragan Zarzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:3
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
0:2
Victoria Kobylany
Dragon Nowy Glinik
1:2
Markiewicza Krosno
Orzel Faliszówka
2:2
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
4:1
Przełęcz II Dukla
Sparta Osobnica
0:2
Kotwica Korczyna
Huragan Zarzecze
1:1
Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce
1:3
Polonia Kopytowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
1:3
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
3:1
Dragon Nowy Glinik
Burza Rogi
1:0
LKS Głowienka
Markiewicza Krosno
5:2
Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
0:2
Huragan Zarzecze
Orzel Faliszówka
6:5
Victoria Kobylany
Przełęcz II Dukla
6:0
Sparta Osobnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
0:0
Przełęcz II Dukla
Dragon Nowy Glinik
3:4
Burza Rogi
Polonia Kopytowa
1:5
Sobniów Jasło
Orzel Faliszówka
2:3
Kotwica Korczyna
Orzeł Lubla
1:3
Gaudium Łężyny
Sparta Osobnica
1:2
Markiewicza Krosno
Huragan Zarzecze
2:0
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
1:2
Victoria Kobylany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:0
Dragon Nowy Glinik
Sobniów Jasło
1:1
Huragan Zarzecze
Kotwica Korczyna
3:0
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
2:1
Sparta Osobnica
Burza Rogi
0:1
Orzeł Lubla
Markiewicza Krosno
3:1
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
1:2
Polonia Kopytowa
Przełęcz II Dukla
1:3
Orzel Faliszówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:1
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
2:1
Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa
2:0
Kotwica Korczyna
Orzel Faliszówka
1:0
Markiewicza Krosno
Orzeł Lubla
0:0
LKS Głowienka
Sparta Osobnica
2:6
Burza Rogi
Huragan Zarzecze
3:0
Dragon Nowy Glinik
Ostoja Kołaczyce
5:2
Przełęcz II Dukla
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:1
Sparta Osobnica
Kotwica Korczyna
2:2
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
6:2
Orzel Faliszówka
Burza Rogi
0:1
Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno
2:2
Ostoja Kołaczyce
Dragon Nowy Glinik
1:2
Orzeł Lubla
Victoria Kobylany
1:1
Huragan Zarzecze
Przełęcz II Dukla
2:1
Polonia Kopytowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
5:2
Przełęcz II Dukla
Tempo Nienaszów
2:1
LKS Głowienka
Polonia Kopytowa
3:1
Markiewicza Krosno
Orzel Faliszówka
4:0
Burza Rogi
Victoria Kobylany
1:0
Kotwica Korczyna
Sparta Osobnica
4:2
Dragon Nowy Glinik
Huragan Zarzecze
0:1
Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce
2:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:4
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
1:3
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
5:1
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
2:3
Sobniów Jasło
Dragon Nowy Glinik
0:0
Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla
4:3
Sparta Osobnica
Przełęcz II Dukla
1:1
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
0:1
Kotwica Korczyna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:7
Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna
7:0
Przełęcz II Dukla
Tempo Nienaszów
1:1
Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
1:2
Burza Rogi
Orzel Faliszówka
3:0
Dragon Nowy Glinik
Victoria Kobylany
2:2
Markiewicza Krosno
Sparta Osobnica
4:1
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
6:0
LKS Głowienka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:0
Burza Rogi
Kotwica Korczyna
3:1
Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów
3:1
Sparta Osobnica
Polonia Kopytowa
2:0
LKS Głowienka
Orzel Faliszówka
3:2
Orzeł Lubla
Victoria Kobylany
1:5
Gaudium Łężyny
Przełęcz II Dukla
2:5
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
3:1
Dragon Nowy Glinik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:1
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
4:2
Kotwica Korczyna
Burza Rogi
0:1
Victoria Kobylany
Markiewicza Krosno
3:1
Przełęcz II Dukla
Dragon Nowy Glinik
4:3
Polonia Kopytowa
Orzel Faliszówka
1:1
Sparta Osobnica
Orzeł Lubla
1:0
Ostoja Kołaczyce
Huragan Zarzecze
0:3
Tempo Nienaszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
Dragon Nowy Glinik
Kotwica Korczyna
2:2
Burza Rogi
Markiewicza Krosno
3:2
Huragan Zarzecze
Polonia Kopytowa
0:2
Orzeł Lubla
Orzel Faliszówka
2:0
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
4:0
LKS Głowienka
Przełęcz II Dukla
2:2
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
0:3
Sparta Osobnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:4
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
1:3
Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów
3:0
Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi
4:2
Przełęcz II Dukla
Dragon Nowy Glinik
1:3
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
2:2
Sobniów Jasło
Sparta Osobnica
0:1
Polonia Kopytowa
Huragan Zarzecze
2:0
Orzel Faliszówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:1
Sparta Osobnica
Kotwica Korczyna
5:1
Dragon Nowy Glinik
Gaudium Łężyny
2:1
Huragan Zarzecze
Markiewicza Krosno
4:1
Burza Rogi
Polonia Kopytowa
0:3
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
1:1
Orzeł Lubla
Przełęcz II Dukla
0:1
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
2:2
Orzel Faliszówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:4
Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów
1:2
Sobniów Jasło
Burza Rogi
1:1
Gaudium Łężyny
Dragon Nowy Glinik
4:4
Przełęcz II Dukla
Orzel Faliszówka
3:0
Polonia Kopytowa
Orzeł Lubla
2:3
Kotwica Korczyna
Sparta Osobnica
0:2
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:3
Orzel Faliszówka
Kotwica Korczyna
7:2
Sparta Osobnica
Gaudium Łężyny
4:0
LKS Głowienka
Burza Rogi
2:0
Huragan Zarzecze
Markiewicza Krosno
4:1
Dragon Nowy Glinik
Polonia Kopytowa
2:0
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
0:3
Tempo Nienaszów
Przełęcz II Dukla
2:2
Orzeł Lubla
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:3
Burza Rogi
Tempo Nienaszów
2:2
Kotwica Korczyna
Dragon Nowy Glinik
3:3
Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla
1:5
Markiewicza Krosno
Victoria Kobylany
1:4
Orzel Faliszówka
Sparta Osobnica
6:0
Przełęcz II Dukla
Huragan Zarzecze
0:2
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
1:1
Sobniów Jasło
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:1
Huragan Zarzecze
Sobniów Jasło
0:0
Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna
2:1
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
5:1
Orzeł Lubla
Burza Rogi
7:0
Dragon Nowy Glinik
Markiewicza Krosno
10:0
Sparta Osobnica
Victoria Kobylany
4:3
Ostoja Kołaczyce
Przełęcz II Dukla
3:2
Tempo Nienaszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
2:3
Markiewicza Krosno
Dragon Nowy Glinik
0:7
LKS Głowienka
Polonia Kopytowa
2:0
Victoria Kobylany
Orzel Faliszówka
3:0
Przełęcz II Dukla
Orzeł Lubla
7:1
Burza Rogi
Sparta Osobnica
0:1
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:3
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
0:3
Kotwica Korczyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
4:0
Orzeł Lubla
Kotwica Korczyna
1:0
Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny
5:0
Tempo Nienaszów
Burza Rogi
2:0
Sparta Osobnica
Markiewicza Krosno
2:6
Orzel Faliszówka
Dragon Nowy Glinik
1:5
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
0:0
Sobniów Jasło
Przełęcz II Dukla
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:3
Kotwica Korczyna
Tempo Nienaszów
6:1
Burza Rogi
Polonia Kopytowa
4:2
Przełęcz II Dukla
Orzel Faliszówka
2:0
Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla
1:1
Dragon Nowy Glinik
Sparta Osobnica
4:1
LKS Głowienka
Huragan Zarzecze
2:2
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
2:2
Markiewicza Krosno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:1
Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna
2:0
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
1:3
Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi
0:3
Orzel Faliszówka
Markiewicza Krosno
4:2
Polonia Kopytowa
Dragon Nowy Glinik
3:0
Sparta Osobnica
Orzeł Lubla
1:3
Huragan Zarzecze
Przełęcz II Dukla
0:2
Sobniów Jasło
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
4:1
Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna
0:2
Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów
0:1
Dragon Nowy Glinik
Polonia Kopytowa
1:2
Gaudium Łężyny
Orzel Faliszówka
6:3
LKS Głowienka
Victoria Kobylany
3:0
Przełęcz II Dukla
Sparta Osobnica
2:4
Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce
0:1
Burza Rogi
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:0
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
3:2
Sobniów Jasło
Burza Rogi
2:0
Polonia Kopytowa
Markiewicza Krosno
4:4
Victoria Kobylany
Dragon Nowy Glinik
0:0
Orzel Faliszówka
Orzeł Lubla
3:0
Tempo Nienaszów
Przełęcz II Dukla
0:1
Kotwica Korczyna
Huragan Zarzecze
7:0
Sparta Osobnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości