zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Sobniów Jasło
0:0
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Polonia Kopytowa
1:1
Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród
4:2
Orzel Faliszówka
Dwór Kombornia
8:4
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
2:2
Huragan Zarzecze
Victoria Dobieszyn
0:3
Tęcza Zręcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
Pauza
Tempo Nienaszów
1:1
Victoria Kobylany
Orzel Faliszówka
4:1
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla
3:1
Dwór Kombornia
Huragan Zarzecze
0:2
Victoria Dobieszyn
Orzeł Bieździedza
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
1:2
Polonia Kopytowa
Wisłok Krościenko Wyżne
3:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
Pauza
Sobniów Jasło
0:1
Orzel Faliszówka
Polonia Kopytowa
3:3
Huragan Zarzecze
Orzeł Lubla
0:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany
2:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Ostoja Kołaczyce
0:1
Orzeł Bieździedza
Victoria Dobieszyn
0:4
Gaudium Łężyny
Dwór Kombornia
7:0
Tęcza Zręcin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
Pauza
Gaudium Łężyny
2:1
Polonia Kopytowa
Orzel Faliszówka
1:1
Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla
2:0
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
1:1
Sobniów Jasło
Tęcza Zręcin
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Dwór Kombornia
0:2
Huragan Zarzecze
Wisłok Krościenko Wyżne
4:2
Victoria Dobieszyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Krościenko Wyżne
Pauza
Sobniów Jasło
2:4
Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów
1:2
Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa
1:2
Victoria Dobieszyn
Victoria Kobylany
2:4
Orzel Faliszówka
Ostoja Kołaczyce
2:1
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
1:1
Huragan Zarzecze
Dwór Kombornia
5:2
Gaudium Łężyny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
Pauza
Gaudium Łężyny
1:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla
3:0
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
1:1
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
3:0
Victoria Kobylany
Tęcza Zręcin
1:2
Sobniów Jasło
Dwór Kombornia
1:2
Victoria Dobieszyn
Wisłok Krościenko Wyżne
5:0
Polonia Kopytowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
Pauza
Sobniów Jasło
1:1
Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów
0:1
Tęcza Zręcin
Orzel Faliszówka
1:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Kobylany
1:1
Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce
0:2
Gaudium Łężyny
Wisłoka Nowy Żmigród
4:0
Victoria Dobieszyn
Dwór Kombornia
2:3
Polonia Kopytowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
Pauza
Gaudium Łężyny
2:1
Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa
3:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze
0:3
Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza
6:3
Orzel Faliszówka
Tęcza Zręcin
2:1
Victoria Kobylany
Victoria Dobieszyn
2:2
Ostoja Kołaczyce
Wisłok Krościenko Wyżne
3:2
Dwór Kombornia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zręcin
Pauza
Sobniów Jasło
5:1
Victoria Dobieszyn
Tempo Nienaszów
7:1
Gaudium Łężyny
Orzel Faliszówka
2:3
Orzeł Lubla
Victoria Kobylany
0:1
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
4:0
Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza
1:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Wisłoka Nowy Żmigród
5:3
Dwór Kombornia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
Pauza
Gaudium Łężyny
3:0
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa
3:0
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
5:0
Orzeł Bieździedza
Tęcza Zręcin
1:1
Orzel Faliszówka
Victoria Dobieszyn
1:1
Tempo Nienaszów
Dwór Kombornia
2:3
Ostoja Kołaczyce
Wisłok Krościenko Wyżne
0:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
Pauza
Sobniów Jasło
2:5
Dwór Kombornia
Tempo Nienaszów
2:0
Polonia Kopytowa
Orzel Faliszówka
0:0
Huragan Zarzecze
Orzeł Lubla
2:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Kobylany
2:1
Victoria Dobieszyn
Ostoja Kołaczyce
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Bieździedza
2:1
Tęcza Zręcin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
Pauza
Gaudium Łężyny
3:1
Orzel Faliszówka
Polonia Kopytowa
1:3
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
0:1
Orzeł Bieździedza
Wisłoka Nowy Żmigród
2:1
Sobniów Jasło
Tęcza Zręcin
3:3
Orzeł Lubla
Dwór Kombornia
2:1
Tempo Nienaszów
Wisłok Krościenko Wyżne
1:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
Pauza
Sobniów Jasło
1:2
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
2:6
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzel Faliszówka
5:3
Victoria Dobieszyn
Orzeł Lubla
1:1
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
0:2
Dwór Kombornia
Orzeł Bieździedza
1:0
Gaudium Łężyny
Tęcza Zręcin
1:4
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
Pauza
Sobniów Jasło
2:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Gaudium Łężyny
1:2
Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
1:4
Orzel Faliszówka
Huragan Zarzecze
3:1
Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce
2:3
Tempo Nienaszów
Wisłoka Nowy Żmigród
1:0
Victoria Kobylany
Victoria Dobieszyn
1:3
Orzeł Bieździedza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Nowy Żmigród
Pauza
Tempo Nienaszów
1:3
Sobniów Jasło
Orzel Faliszówka
3:2
Dwór Kombornia
Orzeł Lubla
6:1
Victoria Dobieszyn
Victoria Kobylany
3:2
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
3:2
Polonia Kopytowa
Tęcza Zręcin
1:2
Gaudium Łężyny
Wisłok Krościenko Wyżne
2:2
Huragan Zarzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Orzel Faliszówka
4:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla
5:1
Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany
2:4
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
1:1
Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza
3:1
Dwór Kombornia
Tęcza Zręcin
5:1
Victoria Dobieszyn
Wisłok Krościenko Wyżne
4:2
Tempo Nienaszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
Pauza
Gaudium Łężyny
4:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Tempo Nienaszów
4:1
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa
1:0
Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce
5:1
Orzel Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród
0:0
Orzeł Bieździedza
Victoria Dobieszyn
4:4
Huragan Zarzecze
Dwór Kombornia
3:1
Orzeł Lubla
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
Pauza
Gaudium Łężyny
4:1
Victoria Dobieszyn
Orzel Faliszówka
1:1
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
0:0
Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza
1:0
Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród
0:1
Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin
2:4
Dwór Kombornia
Wisłok Krościenko Wyżne
2:2
Victoria Kobylany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
Pauza
Sobniów Jasło
2:1
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
3:1
Orzel Faliszówka
Polonia Kopytowa
0:0
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:2
Dwór Kombornia
Ostoja Kołaczyce
1:3
Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród
1:1
Tęcza Zręcin
Victoria Dobieszyn
2:4
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Krościenko Wyżne
Pauza
Gaudium Łężyny
2:2
Dwór Kombornia
Orzel Faliszówka
2:1
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
4:1
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
0:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Bieździedza
5:1
Tempo Nienaszów
Tęcza Zręcin
1:3
Ostoja Kołaczyce
Victoria Dobieszyn
0:4
Polonia Kopytowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
Pauza
Sobniów Jasło
2:1
Tęcza Zręcin
Tempo Nienaszów
4:3
Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
2:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Kobylany
0:2
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
1:0
Huragan Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
Gaudium Łężyny
Victoria Dobieszyn
1:3
Dwór Kombornia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
Pauza
Gaudium Łężyny
1:2
Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa
0:5
Dwór Kombornia
Orzeł Lubla
2:2
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
3:3
Sobniów Jasło
Tęcza Zręcin
0:4
Tempo Nienaszów
Victoria Dobieszyn
1:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Wisłok Krościenko Wyżne
1:0
Orzel Faliszówka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
Pauza
Sobniów Jasło
1:1
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
3:0
Huragan Zarzecze
Orzel Faliszówka
2:3
Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany
1:2
Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce
1:1
Victoria Dobieszyn
Wisłoka Nowy Żmigród
7:1
Polonia Kopytowa
Dwór Kombornia
5:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zręcin
Pauza
Gaudium Łężyny
1:1
Tempo Nienaszów
Polonia Kopytowa
2:1
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla
2:3
Orzel Faliszówka
Huragan Zarzecze
0:1
Victoria Kobylany
Victoria Dobieszyn
2:1
Sobniów Jasło
Dwór Kombornia
0:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Wisłok Krościenko Wyżne
1:1
Orzeł Bieździedza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
Pauza
Sobniów Jasło
2:2
Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów
2:0
Victoria Dobieszyn
Orzel Faliszówka
1:0
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
0:3
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
3:3
Dwór Kombornia
Orzeł Bieździedza
0:1
Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród
4:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
Pauza
Polonia Kopytowa
0:0
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
2:2
Orzel Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród
3:2
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
0:2
Orzeł Bieździedza
Victoria Dobieszyn
1:1
Victoria Kobylany
Dwór Kombornia
3:1
Sobniów Jasło
Wisłok Krościenko Wyżne
2:1
Orzeł Lubla
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
Pauza
Sobniów Jasło
3:4
Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów
3:3
Dwór Kombornia
Orzel Faliszówka
1:0
Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla
7:2
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
2:1
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
1:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bieździedza
1:0
Huragan Zarzecze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
Pauza
Gaudium Łężyny
2:1
Orzeł Bieździedza
Huragan Zarzecze
2:1
Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce
2:2
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
Tempo Nienaszów
Victoria Dobieszyn
3:0
Orzel Faliszówka
Dwór Kombornia
1:2
Victoria Kobylany
Wisłok Krościenko Wyżne
4:2
Tęcza Zręcin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
Pauza
Tempo Nienaszów
5:1
Ostoja Kołaczyce
Orzel Faliszówka
1:1
Polonia Kopytowa
Orzeł Lubla
2:2
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
1:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Bieździedza
4:1
Victoria Dobieszyn
Tęcza Zręcin
0:2
Huragan Zarzecze
Wisłok Krościenko Wyżne
4:1
Sobniów Jasło
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Nowy Żmigród
Pauza
Sobniów Jasło
1:4
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
1:2
Tęcza Zręcin
Polonia Kopytowa
6:3
Orzeł Bieździedza
Huragan Zarzecze
4:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Ostoja Kołaczyce
3:0
Victoria Kobylany
Victoria Dobieszyn
0:5
Orzeł Lubla
Dwór Kombornia
3:0
Orzel Faliszówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości