zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Mrukowa
Pauza
Sobniów Jasło
1:2
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
3:1
Burza Rogi
Markiewicza Krosno
0:3
LKS Głowienka
Polonia Kopytowa
2:2
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
0:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
1:0
Orzel Faliszówka
Dwór Kombornia
0:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
Pauza
LKS Głowienka
3:0
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
0:0
Markiewicza Krosno
Burza Rogi
2:1
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
2:2
Dwór Kombornia
Zamczysko Mrukowa
1:5
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
2:3
Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród
1:0
Tempo Nienaszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
Pauza
LKS Głowienka
1:0
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
0:0
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
2:2
Orzeł Lubla
Markiewicza Krosno
6:1
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa
4:4
Orzel Faliszówka
Tęcza Zręcin
2:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Dwór Kombornia
7:2
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Nowy Żmigród
Pauza
Gaudium Łężyny
2:0
LKS Głowienka
Burza Rogi
5:0
Polonia Kopytowa
Orzel Faliszówka
1:5
Dwór Kombornia
Orzeł Lubla
2:2
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
1:1
Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa
1:2
Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce
2:1
Tempo Nienaszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
Pauza
LKS Głowienka
2:2
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
1:0
Zamczysko Mrukowa
Gaudium Łężyny
3:3
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
4:2
Orzel Faliszówka
Polonia Kopytowa
4:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
2:3
Tempo Nienaszów
Dwór Kombornia
1:3
Burza Rogi
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
Pauza
Burza Rogi
2:1
Markiewicza Krosno
Orzel Faliszówka
2:0
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
2:1
Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany
1:0
Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa
3:2
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
0:0
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
6:3
Dwór Kombornia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zręcin
Pauza
LKS Głowienka
1:3
Orzel Faliszówka
Sobniów Jasło
1:1
Burza Rogi
Gaudium Łężyny
1:2
Zamczysko Mrukowa
Markiewicza Krosno
0:4
Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa
3:1
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
1:1
Ostoja Kołaczyce
Dwór Kombornia
1:0
Orzeł Lubla
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Tempo Nienaszów
3:5
Dwór Kombornia
Burza Rogi
0:0
LKS Głowienka
Orzel Faliszówka
3:0
Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla
0:1
Markiewicza Krosno
Zamczysko Mrukowa
0:1
Victoria Kobylany
Wisłoka Nowy Żmigród
1:0
Sobniów Jasło
Tęcza Zręcin
5:3
Polonia Kopytowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
Pauza
LKS Głowienka
1:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło
1:1
Orzeł Lubla
Gaudium Łężyny
3:0
Burza Rogi
Markiewicza Krosno
2:2
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
2:1
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
1:2
Ostoja Kołaczyce
Dwór Kombornia
1:1
Tęcza Zręcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
Pauza
Tempo Nienaszów
1:2
Sobniów Jasło
Burza Rogi
2:1
Victoria Kobylany
Orzel Faliszówka
3:2
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla
0:3
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
3:0
Polonia Kopytowa
Wisłoka Nowy Żmigród
2:0
Gaudium Łężyny
Tęcza Zręcin
2:1
Markiewicza Krosno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Markiewicza Krosno
Pauza
LKS Głowienka
4:3
Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło
1:1
Tęcza Zręcin
Gaudium Łężyny
2:1
Orzeł Lubla
Orzel Faliszówka
2:1
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
0:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Zamczysko Mrukowa
1:0
Burza Rogi
Dwór Kombornia
1:2
Polonia Kopytowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
Pauza
Tempo Nienaszów
1:0
Gaudium Łężyny
Burza Rogi
4:1
Orzel Faliszówka
Polonia Kopytowa
2:1
Markiewicza Krosno
Orzeł Lubla
1:0
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
5:0
Dwór Kombornia
Wisłoka Nowy Żmigród
0:0
Zamczysko Mrukowa
Tęcza Zręcin
0:5
LKS Głowienka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
Pauza
Sobniów Jasło
3:4
Polonia Kopytowa
Gaudium Łężyny
1:1
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
0:2
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
2:5
Dwór Kombornia
Orzel Faliszówka
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany
4:2
Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa
2:0
Orzeł Lubla
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
Pauza
Tempo Nienaszów
3:4
Zamczysko Mrukowa
Polonia Kopytowa
1:5
LKS Głowienka
Orzeł Lubla
1:2
Orzel Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród
1:0
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
0:2
Victoria Kobylany
Dwór Kombornia
3:0
Sobniów Jasło
Markiewicza Krosno
1:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
Pauza
LKS Głowienka
2:1
Dwór Kombornia
Sobniów Jasło
3:1
Markiewicza Krosno
Gaudium Łężyny
2:1
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
4:0
Orzeł Lubla
Orzel Faliszówka
1:1
Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa
2:5
Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce
1:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Mrukowa
Pauza
LKS Głowienka
1:0
Markiewicza Krosno
Gaudium Łężyny
2:0
Dwór Kombornia
Burza Rogi
3:3
Tempo Nienaszów
Orzel Faliszówka
1:2
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
2:0
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
1:0
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
1:1
Orzeł Lubla
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
Pauza
Sobniów Jasło
1:0
LKS Głowienka
Tempo Nienaszów
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Markiewicza Krosno
1:1
Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa
2:2
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla
0:0
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
1:2
Burza Rogi
Dwór Kombornia
5:0
Victoria Kobylany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
Pauza
Gaudium Łężyny
0:0
Sobniów Jasło
Orzel Faliszówka
3:5
Polonia Kopytowa
Orzeł Lubla
5:2
Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa
3:4
Dwór Kombornia
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3*
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
1:2
Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce
1:2
LKS Głowienka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Nowy Żmigród
Pauza
LKS Głowienka
1:0
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
2:1
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
2:0
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
4:0
Zamczysko Mrukowa
Polonia Kopytowa
1:5
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
6:1
Orzeł Lubla
Dwór Kombornia
1:4
Orzel Faliszówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
Pauza
Tempo Nienaszów
2:0
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
3:1
Dwór Kombornia
Orzel Faliszówka
3:1
Markiewicza Krosno
Victoria Kobylany
0:3
LKS Głowienka
Zamczysko Mrukowa
2:3
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
3:0
Gaudium Łężyny
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3
Polonia Kopytowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
Pauza
LKS Głowienka
4:0
Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło
3:0
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
0:3
Victoria Kobylany
Markiewicza Krosno
0:5
Burza Rogi
Polonia Kopytowa
2:3
Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin
2:3
Ostoja Kołaczyce
Dwór Kombornia
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zręcin
Pauza
Tempo Nienaszów
5:2
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
1:2
Sobniów Jasło
Orzel Faliszówka
2:2
LKS Głowienka
Orzeł Lubla
1:0
Dwór Kombornia
Zamczysko Mrukowa
0:1
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
1:2
Victoria Kobylany
Wisłoka Nowy Żmigród
3:0
Markiewicza Krosno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
LKS Głowienka
2:1
Burza Rogi
Sobniów Jasło
2:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Gaudium Łężyny
4:0
Orzel Faliszówka
Markiewicza Krosno
1:2
Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
5:1
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
3:2
Zamczysko Mrukowa
Dwór Kombornia
4:1
Tempo Nienaszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
Pauza
Tempo Nienaszów
3:0
Markiewicza Krosno
Burza Rogi
1:1
Gaudium Łężyny
Orzel Faliszówka
1:1
Victoria Kobylany
Orzeł Lubla
0:0
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
1:0
Zamczysko Mrukowa
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3
LKS Głowienka
Tęcza Zręcin
4:1
Dwór Kombornia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
Pauza
LKS Głowienka
2:1
Orzeł Lubla
Sobniów Jasło
3:0
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
0:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Markiewicza Krosno
2:4
Tęcza Zręcin
Polonia Kopytowa
3:1
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
0:5
Burza Rogi
Zamczysko Mrukowa
4:3
Orzel Faliszówka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Markiewicza Krosno
Pauza
Tempo Nienaszów
3:3
LKS Głowienka
Burza Rogi
4:0
Zamczysko Mrukowa
Polonia Kopytowa
3:0
Dwór Kombornia
Orzeł Lubla
3:0
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
2:6
Orzel Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3
Victoria Kobylany
Tęcza Zręcin
4:1
Sobniów Jasło
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
Pauza
LKS Głowienka
4:2
Tęcza Zręcin
Gaudium Łężyny
0:3
Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno
0:4
Polonia Kopytowa
Orzel Faliszówka
1:2
Burza Rogi
Victoria Kobylany
1:3
Orzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Dwór Kombornia
0:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
Pauza
Tempo Nienaszów
2:1
Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa
1:0
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
3:0
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
2:3
Burza Rogi
Wisłoka Nowy Żmigród
4:5
Orzel Faliszówka
Tęcza Zręcin
0:2
Gaudium Łężyny
Dwór Kombornia
3:1
Markiewicza Krosno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
Pauza
LKS Głowienka
3:1
Polonia Kopytowa
Sobniów Jasło
1:3
Dwór Kombornia
Burza Rogi
3:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzel Faliszówka
1:2
Orzeł Lubla
Victoria Kobylany
1:3
Tęcza Zręcin
Zamczysko Mrukowa
5:4
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
2:3
Markiewicza Krosno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
Pauza
Tempo Nienaszów
3:3
Orzel Faliszówka
Markiewicza Krosno
0:3
Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa
1:0
Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla
1:3
Burza Rogi
Wisłoka Nowy Żmigród
3:2
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
2:1
Zamczysko Mrukowa
Dwór Kombornia
2:0
LKS Głowienka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości