zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:2
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
0:1
Kotwica Korczyna
Zamczysko Mrukowa
5:1
Orzel Faliszówka
Dębowczanka Dębowiec
1:1
LKS Głowienka
Orzeł Bieździedza
7:3
Huragan Jasionka
Tęcza Zręcin
1:3
Burza Rogi
Dwór Kombornia
1:2
Victoria Kobylany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:2
Orzeł Bieździedza
Kotwica Korczyna
3:2
Dwór Kombornia
Burza Rogi
0:1
Gaudium Łężyny
Orzel Faliszówka
4:2
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
1:1
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
0:0
Tęcza Zręcin
Huragan Jasionka
2:0
Sobniów Jasło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:0
Huragan Jasionka
Gaudium Łężyny
0:1
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa
4:2
Kotwica Korczyna
Dębowczanka Dębowiec
5:1
Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza
3:0
Orzel Faliszówka
Tęcza Zręcin
0:0
Sobniów Jasło
Dwór Kombornia
3:2
Burza Rogi
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:1
Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna
3:1
Dębowczanka Dębowiec
Burza Rogi
2:1
Zamczysko Mrukowa
Orzel Faliszówka
1:1
LKS Głowienka
Victoria Kobylany
2:3
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
2:3
Dwór Kombornia
Huragan Jasionka
3:4
Tęcza Zręcin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:1
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
2:0
Tęcza Zręcin
Orzel Faliszówka
4:2
Huragan Jasionka
Zamczysko Mrukowa
0:0
Ostoja Kołaczyce
Dębowczanka Dębowiec
1:2
Burza Rogi
Orzeł Bieździedza
2:2
Kotwica Korczyna
Dwór Kombornia
0:1
Sobniów Jasło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:1
Zamczysko Mrukowa
Kotwica Korczyna
5:1
LKS Głowienka
Burza Rogi
2:0
Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany
3:0
Orzel Faliszówka
Ostoja Kołaczyce
4:0
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Jasionka
1:2
Gaudium Łężyny
Tęcza Zręcin
2:2
Dwór Kombornia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:2
Burza Rogi
Orzel Faliszówka
0:1
Kotwica Korczyna
Victoria Kobylany
2:0
Huragan Jasionka
Zamczysko Mrukowa
5:1
Tęcza Zręcin
Dębowczanka Dębowiec
0:0
Sobniów Jasło
Orzeł Bieździedza
1:0
Ostoja Kołaczyce
Dwór Kombornia
1:2
Gaudium Łężyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:1
Orzeł Bieździedza
Kotwica Korczyna
2:3
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
1:1
Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi
0:2
Orzel Faliszówka
Ostoja Kołaczyce
1:1
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
1:0
Dwór Kombornia
Tęcza Zręcin
4:1
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
4:1
Sobniów Jasło
Kotwica Korczyna
1:0
Huragan Jasionka
Orzel Faliszówka
7:2
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
2:1
Burza Rogi
Zamczysko Mrukowa
1:0
Dwór Kombornia
Dębowczanka Dębowiec
2:3
Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza
1:0
Tęcza Zręcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:2
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
1:0
Orzeł Bieździedza
Burza Rogi
4:2
Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce
0:1
Victoria Kobylany
Huragan Jasionka
2:5
Zamczysko Mrukowa
Tęcza Zręcin
3:4
LKS Głowienka
Dwór Kombornia
3:1
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:2
Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna
3:1
Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi
1:1
Huragan Jasionka
Orzel Faliszówka
1:0
Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany
2:5
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
0:3
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Bieździedza
8:2
Dwór Kombornia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
3:2
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
0:0
Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec
0:2
Huragan Jasionka
Ostoja Kołaczyce
0:1
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
2:0
Victoria Kobylany
Dwór Kombornia
2:2
LKS Głowienka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:0
Zamczysko Mrukowa
Kotwica Korczyna
1:0
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
0:0
Sobniów Jasło
Orzel Faliszówka
0:4
Dwór Kombornia
Victoria Kobylany
3:1
Gaudium Łężyny
Huragan Jasionka
0:0
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
7:2
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
8:0
Dębowczanka Dębowiec
Kotwica Korczyna
0:0
Gaudium Łężyny
Burza Rogi
5:1
Tęcza Zręcin
Orzel Faliszówka
1:4
Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany
2:1
Dwór Kombornia
Ostoja Kołaczyce
1:3
Sobniów Jasło
Huragan Jasionka
0:2
Orzeł Bieździedza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:0
Huragan Jasionka
Gaudium Łężyny
1:1
Burza Rogi
Zamczysko Mrukowa
0:1
Victoria Kobylany
Dębowczanka Dębowiec
1:3
Orzel Faliszówka
Orzeł Bieździedza
2:4
LKS Głowienka
Tęcza Zręcin
0:1
Ostoja Kołaczyce
Dwór Kombornia
1:2
Kotwica Korczyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:0
Tęcza Zręcin
Kotwica Korczyna
3:0
Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi
2:1
Dwór Kombornia
Orzel Faliszówka
1:1
Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany
4:0
Dębowczanka Dębowiec
Ostoja Kołaczyce
0:1
Gaudium Łężyny
Huragan Jasionka
0:1
LKS Głowienka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
5:1
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
1:2
Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa
0:4
Burza Rogi
Dębowczanka Dębowiec
1:2
Kotwica Korczyna
Orzeł Bieździedza
2:0
Victoria Kobylany
Tęcza Zręcin
2:1
Huragan Jasionka
Dwór Kombornia
1:0
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:0
Dwór Kombornia
Kotwica Korczyna
1:1
Orzeł Bieździedza
Burza Rogi
5:0
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
3:3
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
1:1
Zamczysko Mrukowa
Huragan Jasionka
5:2
Orzel Faliszówka
Tęcza Zręcin
0:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:1
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
4:1
Huragan Jasionka
Orzel Faliszówka
2:1
Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa
0:1
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
1:4
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
2:1
Burza Rogi
Dwór Kombornia
0:1
Tęcza Zręcin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:0
Dębowczanka Dębowiec
Kotwica Korczyna
3:0
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
4:2
Dwór Kombornia
Burza Rogi
1:1
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
0:2
Orzeł Bieździedza
Huragan Jasionka
0:2
Victoria Kobylany
Tęcza Zręcin
3:0
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:2
Ostoja Kołaczyce
Orzel Faliszówka
1:3
Burza Rogi
Victoria Kobylany
0:1
Kotwica Korczyna
Zamczysko Mrukowa
1:6
Gaudium Łężyny
Dębowczanka Dębowiec
0:4
Tęcza Zręcin
Orzeł Bieździedza
1:1
Sobniów Jasło
Dwór Kombornia
2:4
Huragan Jasionka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
LKS Głowienka
Gaudium Łężyny
0:1
Dębowczanka Dębowiec
Burza Rogi
1:3
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
5:0
Orzel Faliszówka
Huragan Jasionka
0:2
Kotwica Korczyna
Tęcza Zręcin
1:2
Orzeł Bieździedza
Dwór Kombornia
0:2
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:0
Tęcza Zręcin
Kotwica Korczyna
0:2
Burza Rogi
Orzel Faliszówka
5:3
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
2:2
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa
1:0
Huragan Jasionka
Dębowczanka Dębowiec
0:1
Dwór Kombornia
Orzeł Bieździedza
1:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
7:1
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
2:3
LKS Głowienka
Zamczysko Mrukowa
3:1
Dębowczanka Dębowiec
Ostoja Kołaczyce
1:0
Kotwica Korczyna
Huragan Jasionka
3:3
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
8:0
Orzel Faliszówka
Dwór Kombornia
3:1
Orzeł Bieździedza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:1
Dwór Kombornia
Kotwica Korczyna
1:0
Sobniów Jasło
Burza Rogi
0:3
Ostoja Kołaczyce
Orzel Faliszówka
5:2
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
1:2
Tęcza Zręcin
Huragan Jasionka
3:3
Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Bieździedza
2:1
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:1
Burza Rogi
Gaudium Łężyny
2:2
Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa
6:1
LKS Głowienka
Dębowczanka Dębowiec
1:1
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
3:0
Huragan Jasionka
Tęcza Zręcin
1:3
Kotwica Korczyna
Dwór Kombornia
4:2
Orzel Faliszówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości