zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:0
Huragan Jasionka
Gaudium Łężyny
7:3
Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi
3:0
Jasiołka Świerzowa
Orzel Faliszówka
2:1
Przełęcz Dukla
Czarni Jasło
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
2:4
Victoria Kobylany
Wisłok Krościenko Wyżne
1:0
LKS Głowienka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
3:0
Burza Rogi
LKS Głowienka
1:0
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
1:1
Czarni Jasło
Jasiołka Świerzowa
3:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Zamczysko Mrukowa
0:5
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
2:3
Orzel Faliszówka
Huragan Jasionka
2:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:0
Jasiołka Świerzowa
Gaudium Łężyny
1:1
LKS Głowienka
Burza Rogi
0:1
Ostoja Kołaczyce
Orzel Faliszówka
4:1
Czarni Jasło
Zamczysko Mrukowa
1:4
Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza
4:2
Huragan Jasionka
Wisłok Krościenko Wyżne
3:4
Przełęcz Dukla
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
2:1
Sobniów Jasło
LKS Głowienka
1:3
Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany
4:1
Orzel Faliszówka
Jasiołka Świerzowa
4:2
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
3:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Czarni Jasło
5:0
Burza Rogi
Huragan Jasionka
4:1
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
2:3
Przełęcz Dukla
Burza Rogi
1:0
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
0:5
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
1:1
Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza
6:1
Jasiołka Świerzowa
Wisłok Krościenko Wyżne
1:4
Czarni Jasło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
4:0
Orzeł Bieździedza
LKS Głowienka
5:1
Huragan Jasionka
Orzel Faliszówka
0:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Kobylany
1:2
Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa
2:3
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
2:0
Gaudium Łężyny
Czarni Jasło
4:0
Sobniów Jasło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:0
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
0:3
Orzel Faliszówka
Gaudium Łężyny
1:2
Czarni Jasło
Zamczysko Mrukowa
2:2
Przełęcz Dukla
Huragan Jasionka
0:3
Jasiołka Świerzowa
Orzeł Bieździedza
0:1
Ostoja Kołaczyce
Wisłok Krościenko Wyżne
2:3
Burza Rogi
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
4:3
Huragan Jasionka
Burza Rogi
3:1
Sobniów Jasło
Orzel Faliszówka
0:8
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
3:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Świerzowa
2:1
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
1:1
Zamczysko Mrukowa
Czarni Jasło
3:0
Orzeł Bieździedza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:1
Przełęcz Dukla
Sobniów Jasło
0:3
Wisłok Krościenko Wyżne
Gaudium Łężyny
2:1
Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa
2:1
Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa
5:2
Czarni Jasło
Huragan Jasionka
2:1
Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza
1:0
Orzel Faliszówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
0:2
Orzeł Bieździedza
Orzel Faliszówka
6:0
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
1:2
LKS Głowienka
Czarni Jasło
1:6
Huragan Jasionka
Wisłok Krościenko Wyżne
0:3
Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla
3:0
Jasiołka Świerzowa
Victoria Kobylany
3:1
Sobniów Jasło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
8:0
Victoria Kobylany
LKS Głowienka
2:0
Czarni Jasło
Gaudium Łężyny
1:4
Sobniów Jasło
Jasiołka Świerzowa
1:2
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa
1:1
Burza Rogi
Huragan Jasionka
3:1
Orzel Faliszówka
Orzeł Bieździedza
6:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:0
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
1:1
Victoria Kobylany
Burza Rogi
0:0
Huragan Jasionka
Orzel Faliszówka
4:1
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
1:1
Przełęcz Dukla
Czarni Jasło
6:0
Jasiołka Świerzowa
Wisłok Krościenko Wyżne
1:2
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
2:5
Czarni Jasło
LKS Głowienka
3:2
Burza Rogi
Victoria Kobylany
0:1
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Świerzowa
2:5
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
2:1
Sobniów Jasło
Huragan Jasionka
3:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bieździedza
3:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
5:0
Orzel Faliszówka
LKS Głowienka
0:3
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Kobylany
2:2
Orzeł Bieździedza
Jasiołka Świerzowa
1:0
Burza Rogi
Zamczysko Mrukowa
2:2
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
5:0
Czarni Jasło
Huragan Jasionka
2:0
Sobniów Jasło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
LKS Głowienka
Gaudium Łężyny
4:0
Huragan Jasionka
Burza Rogi
2:0
Przełęcz Dukla
Orzel Faliszówka
5:1
Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło
1:0
Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza
4:0
Zamczysko Mrukowa
Wisłok Krościenko Wyżne
3:0
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
3:0
Orzel Faliszówka
Przełęcz Dukla
1:1
Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Głowienka
2:0
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
1:1
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
0:0
Burza Rogi
Huragan Jasionka
2:5
Orzeł Bieździedza
Jasiołka Świerzowa
1:1
Sobniów Jasło
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
Przełęcz Dukla
Burza Rogi
1:1
Czarni Jasło
Orzel Faliszówka
5:2
Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza
1:1
LKS Głowienka
Wisłok Krościenko Wyżne
0:1
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
2:2
Jasiołka Świerzowa
Zamczysko Mrukowa
2:1
Huragan Jasionka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
2:1
Burza Rogi
Czarni Jasło
4:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Przełęcz Dukla
3:2
Gaudium Łężyny
LKS Głowienka
2:3
Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany
2:3
Huragan Jasionka
Jasiołka Świerzowa
0:3
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
0:1
Sobniów Jasło
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:1
Czarni Jasło
Gaudium Łężyny
0:1
Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi
1:1
Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa
4:3
Jasiołka Świerzowa
Huragan Jasionka
4:3
LKS Głowienka
Orzeł Bieździedza
1:5
Przełęcz Dukla
Wisłok Krościenko Wyżne
3:1
Orzel Faliszówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
4:0
Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi
1:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Kobylany
3:1
LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa
2:1
Huragan Jasionka
Ostoja Kołaczyce
2:2
Orzeł Bieździedza
Czarni Jasło
0:3
Gaudium Łężyny
Orzel Faliszówka
1:2
Sobniów Jasło
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:2
Jasiołka Świerzowa
Sobniów Jasło
2:1
Burza Rogi
Gaudium Łężyny
4:1
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
1:1
Ostoja Kołaczyce
Huragan Jasionka
2:2
Przełęcz Dukla
Orzeł Bieździedza
1:1
Czarni Jasło
Wisłok Krościenko Wyżne
1:6
Victoria Kobylany
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
1:0
LKS Głowienka
Burza Rogi
2:3
Gaudium Łężyny
Orzel Faliszówka
4:3
Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany
5:2
Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce
2:3
Huragan Jasionka
Czarni Jasło
5:0
Zamczysko Mrukowa
Wisłok Krościenko Wyżne
1:3
Sobniów Jasło
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Mrukowa
4:0
Orzel Faliszówka
Huragan Jasionka
1:2
Czarni Jasło
LKS Głowienka
3:2
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
3:1
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
3:4
Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Świerzowa
2:3
Przełęcz Dukla
Orzeł Bieździedza
0:2
Burza Rogi
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
1:0
Zamczysko Mrukowa
Orzel Faliszówka
5:2
Huragan Jasionka
Victoria Kobylany
3:2
Przełęcz Dukla
Ostoja Kołaczyce
5:0
Jasiołka Świerzowa
Czarni Jasło
4:0
LKS Głowienka
Wisłok Krościenko Wyżne
0:3
Orzeł Bieździedza
Sobniów Jasło
1:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
3:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Głowienka
5:2
Orzel Faliszówka
Victoria Kobylany
0:1
Gaudium Łężyny
Jasiołka Świerzowa
1:7
Czarni Jasło
Zamczysko Mrukowa
4:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Huragan Jasionka
3:2
Burza Rogi
Orzeł Bieździedza
1:0
Sobniów Jasło
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:0
Zamczysko Mrukowa
Gaudium Łężyny
1:1
Orzeł Bieździedza
Burza Rogi
0:0
LKS Głowienka
Orzel Faliszówka
11:3
Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce
2:0
Victoria Kobylany
Czarni Jasło
1:0
Przełęcz Dukla
Wisłok Krościenko Wyżne
1:6
Huragan Jasionka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości