zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:1
LKS Czeluśnica
Kotwica Korczyna
3:2
Jasiołka Świerzowa
Gaudium Łężyny
3:0*
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Szebnie
1:5
Czarni Jasło
Huragan Jasionka
2:1
Zamczysko Mrukowa
Nafta Chorkówka
5:4
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
1:0
Burza Rogi
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
3:1
Nafta Chorkówka
Victoria Kobylany
1:3
Gaudium Łężyny
Jasiołka Świerzowa
2:1
Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica
0:1
Kotwica Korczyna
Zamczysko Mrukowa
2:0
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
8:1
Jasiołka Szebnie
Czarni Jasło
4:1
Huragan Jasionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:1
Czarni Jasło
Kotwica Korczyna
3:0
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
3:1
Burza Rogi
LKS Czeluśnica
2:0
Zamczysko Mrukowa
Jasiołka Szebnie
2:3
Victoria Kobylany
Huragan Jasionka
0:2
Ostoja Kołaczyce
Nafta Chorkówka
6:4
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
5:0
Nafta Chorkówka
Burza Rogi
1:1
Jasiołka Szebnie
Victoria Kobylany
1:1
Huragan Jasionka
Jasiołka Świerzowa
0:3
Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa
0:3
Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce
1:1
LKS Głowienka
Czarni Jasło
2:1
LKS Czeluśnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:2
Victoria Kobylany
Kotwica Korczyna
1:1
Nafta Chorkówka
Gaudium Łężyny
3:0
Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica
3:1
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa
3:1
Czarni Jasło
Jasiołka Szebnie
1:4
Jasiołka Świerzowa
Huragan Jasionka
0:0
Burza Rogi
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:3
Jasiołka Szebnie
Burza Rogi
1:3
LKS Głowienka
Victoria Kobylany
3:4
LKS Czeluśnica
Jasiołka Świerzowa
2:4
Huragan Jasionka
Ostoja Kołaczyce
0:2
Zamczysko Mrukowa
Czarni Jasło
0:0
Kotwica Korczyna
Nafta Chorkówka
3:0*
Gaudium Łężyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:2
Jasiołka Świerzowa
Kotwica Korczyna
4:0
Gaudium Łężyny
LKS Czeluśnica
5:2
Burza Rogi
Zamczysko Mrukowa
3:0*
Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie
4:1
Nafta Chorkówka
Czarni Jasło
3:1
Ostoja Kołaczyce
Huragan Jasionka
3:0
Sobniów Jasło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
4:0
Jasiołka Szebnie
Burza Rogi
4:0
Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany
3:2
Czarni Jasło
Jasiołka Świerzowa
3:0
LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce
2:0
Kotwica Korczyna
Nafta Chorkówka
2:4
Huragan Jasionka
Sobniów Jasło
1:0
LKS Głowienka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:0
Nafta Chorkówka
Kotwica Korczyna
0:3
Jasiołka Szebnie
LKS Czeluśnica
1:2
Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa
3:2
Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce
1:2
Victoria Kobylany
Czarni Jasło
4:1
Burza Rogi
Huragan Jasionka
1:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
4:2
LKS Głowienka
Burza Rogi
2:2
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
2:2
Kotwica Korczyna
Jasiołka Świerzowa
1:9
Czarni Jasło
Jasiołka Szebnie
3:1
Huragan Jasionka
Nafta Chorkówka
5:1
LKS Czeluśnica
Sobniów Jasło
2:1
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:1
Jasiołka Szebnie
Kotwica Korczyna
4:0
Huragan Jasionka
Victoria Kobylany
2:4
Burza Rogi
LKS Czeluśnica
1:1
Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa
2:1
Nafta Chorkówka
Ostoja Kołaczyce
5:1
Jasiołka Świerzowa
Czarni Jasło
0:0
Sobniów Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:3
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
2:1
Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi
2:2
Kotwica Korczyna
Jasiołka Świerzowa
1:3
Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie
0:1
LKS Czeluśnica
Huragan Jasionka
0:0
LKS Głowienka
Nafta Chorkówka
3:3
Czarni Jasło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:1
Kotwica Korczyna
Burza Rogi
2:2
Jasiołka Świerzowa
Victoria Kobylany
1:1
Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica
1:1
Huragan Jasionka
Zamczysko Mrukowa
0:0
Jasiołka Szebnie
Ostoja Kołaczyce
2:2
Nafta Chorkówka
Czarni Jasło
3:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
3:3
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
2:2
Nafta Chorkówka
Jasiołka Świerzowa
2:3
Kotwica Korczyna
LKS Czeluśnica
0:0
LKS Głowienka
Zamczysko Mrukowa
1:0
Huragan Jasionka
Ostoja Kołaczyce
2:1
Gaudium Łężyny
Czarni Jasło
8:1
Jasiołka Szebnie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:1
Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło
3:1
Jasiołka Świerzowa
Kotwica Korczyna
2:2
LKS Czeluśnica
Gaudium Łężyny
2:0
Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie
1:0
Ostoja Kołaczyce
Huragan Jasionka
2:0
Czarni Jasło
Nafta Chorkówka
1:0
Burza Rogi
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Mrukowa
2:0
LKS Czeluśnica
Czarni Jasło
5:0
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
1:5
Huragan Jasionka
Victoria Kobylany
2:1
Jasiołka Szebnie
Jasiołka Świerzowa
5:0
Nafta Chorkówka
Burza Rogi
2:6
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
1:1
Kotwica Korczyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:0
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
4:2
Zamczysko Mrukowa
Gaudium Łężyny
5:2
Jasiołka Świerzowa
LKS Czeluśnica
0:2
Czarni Jasło
Jasiołka Szebnie
2:3
Burza Rogi
Huragan Jasionka
0:3
Victoria Kobylany
Nafta Chorkówka
4:2
Sobniów Jasło
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:0
Gaudium Łężyny
Burza Rogi
0:0
Huragan Jasionka
Victoria Kobylany
2:1
LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa
3:2
Jasiołka Szebnie
Ostoja Kołaczyce
3:3
LKS Czeluśnica
Czarni Jasło
3:0
Zamczysko Mrukowa
Nafta Chorkówka
2:4
Kotwica Korczyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
3:1
Nafta Chorkówka
LKS Głowienka
1:1
Burza Rogi
Kotwica Korczyna
0:0
Czarni Jasło
LKS Czeluśnica
1:2
Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa
0:3
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Szebnie
2:2
Sobniów Jasło
Huragan Jasionka
3:5
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
4:1
Huragan Jasionka
Gaudium Łężyny
0:3
Kotwica Korczyna
Burza Rogi
2:0
LKS Czeluśnica
Victoria Kobylany
6:1
Zamczysko Mrukowa
Jasiołka Świerzowa
1:3
LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce
0:2
Czarni Jasło
Nafta Chorkówka
2:3
Jasiołka Szebnie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:2
Sobniów Jasło
Kotwica Korczyna
3:0
Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica
5:3
Jasiołka Świerzowa
Zamczysko Mrukowa
1:2
Burza Rogi
Jasiołka Szebnie
2:1
Gaudium Łężyny
Czarni Jasło
3:0
Victoria Kobylany
Huragan Jasionka
3:1
Nafta Chorkówka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:0
LKS Czeluśnica
Gaudium Łężyny
1:1
Huragan Jasionka
Burza Rogi
0:4
Czarni Jasło
Victoria Kobylany
1:0
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Świerzowa
4:1
Zamczysko Mrukowa
Jasiołka Szebnie
0:2
Kotwica Korczyna
Nafta Chorkówka
0:4
LKS Głowienka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:1
Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna
4:1
Victoria Kobylany
LKS Czeluśnica
1:3
Nafta Chorkówka
Zamczysko Mrukowa
0:1
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
3:0
Burza Rogi
Czarni Jasło
0:1
Jasiołka Świerzowa
Huragan Jasionka
4:0
Jasiołka Szebnie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:2
Czarni Jasło
Gaudium Łężyny
0:3
LKS Czeluśnica
Burza Rogi
3:3
Victoria Kobylany
Jasiołka Świerzowa
3:0
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Szebnie
1:0
LKS Głowienka
Huragan Jasionka
3:1
Kotwica Korczyna
Nafta Chorkówka
0:2
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:0
Huragan Jasionka
Kotwica Korczyna
0:1
Burza Rogi
Victoria Kobylany
3:2
Jasiołka Świerzowa
LKS Czeluśnica
3:6
Jasiołka Szebnie
Zamczysko Mrukowa
1:0
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
2:1
Sobniów Jasło
Czarni Jasło
4:2
Nafta Chorkówka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
4:1
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
1:5
Czarni Jasło
Jasiołka Świerzowa
1:3
Burza Rogi
Jasiołka Szebnie
2:4
Zamczysko Mrukowa
Huragan Jasionka
2:2
LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka
1:4
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
0:1
LKS Głowienka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości