zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
LKS Lubatówka
Cosmos Nowotaniec
5:3
Burza Rogi
Iwonka Iwonicz
2:1
Beskid Równe
Sanovia Lesko
4:0
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Gimbal Łukowe
Pauza
Szarotka Uherce
5:2
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Lubatówka
3:0*
Cosmos Nowotaniec
Burza Rogi
0:1
Iwonka Iwonicz
Beskid Równe
1:4
Sanovia Lesko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
Pauza
Cosmos Nowotaniec
2:5
Szarotka Uherce
Iwonka Iwonicz
18:0
LKS Lubatówka
Sanovia Lesko
6:2
Burza Rogi
Bratek Gimbal Łukowe
3:0
Beskid Równe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Równe
Pauza
Szarotka Uherce
1:1
Iwonka Iwonicz
LKS Lubatówka
1:22
Sanovia Lesko
LKS Płowce/Stróże Małe
3:3
Cosmos Nowotaniec
Burza Rogi
5:0
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
Pauza
Iwonka Iwonicz
2:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Beskid Równe
3:3
Burza Rogi
Sanovia Lesko
4:0
Szarotka Uherce
Bratek Gimbal Łukowe
5:1
LKS Lubatówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
Pauza
Cosmos Nowotaniec
0:1
Iwonka Iwonicz
Szarotka Uherce
0:0
Bratek Gimbal Łukowe
LKS Lubatówka
3:5
Beskid Równe
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Sanovia Lesko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
Pauza
Burza Rogi
3:3
LKS Lubatówka
Beskid Równe
4:2
Szarotka Uherce
Sanovia Lesko
18:0
Cosmos Nowotaniec
Bratek Gimbal Łukowe
3:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
Pauza
Cosmos Nowotaniec
3:1
Bratek Gimbal Łukowe
Szarotka Uherce
0:9
Burza Rogi
LKS Płowce/Stróże Małe
8:0
Beskid Równe
Iwonka Iwonicz
0:2
Sanovia Lesko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
Pauza
LKS Lubatówka
0:2
Szarotka Uherce
Burza Rogi
5:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Beskid Równe
8:4
Cosmos Nowotaniec
Bratek Gimbal Łukowe
3:0*
Iwonka Iwonicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
Pauza
LKS Lubatówka
0:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Burza Rogi
3:2
Cosmos Nowotaniec
Beskid Równe
2:0
Iwonka Iwonicz
Bratek Gimbal Łukowe
0:6
Sanovia Lesko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Gimbal Łukowe
Pauza
Iwonka Iwonicz
3:3
Burza Rogi
Cosmos Nowotaniec
8:1
LKS Lubatówka
LKS Płowce/Stróże Małe
5:0
Szarotka Uherce
Sanovia Lesko
2:0
Beskid Równe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
Pauza
Szarotka Uherce
- : -
Cosmos Nowotaniec
LKS Lubatówka
2:3
Iwonka Iwonicz
Burza Rogi
0:1
Sanovia Lesko
Beskid Równe
3:0
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Równe
Pauza
Cosmos Nowotaniec
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Iwonka Iwonicz
5:1
Szarotka Uherce
Sanovia Lesko
13:0
LKS Lubatówka
Bratek Gimbal Łukowe
6:0
Burza Rogi
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
Pauza
Szarotka Uherce
1:4
Sanovia Lesko
LKS Lubatówka
1:2
Bratek Gimbal Łukowe
LKS Płowce/Stróże Małe
0:0
Iwonka Iwonicz
Burza Rogi
0:6
Beskid Równe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
Pauza
Iwonka Iwonicz
5:0
Cosmos Nowotaniec
Beskid Równe
0:5
LKS Lubatówka
Sanovia Lesko
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Bratek Gimbal Łukowe
- : -
Szarotka Uherce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
Pauza
Cosmos Nowotaniec
- : -
Sanovia Lesko
Szarotka Uherce
- : -
Beskid Równe
LKS Lubatówka
- : -
Burza Rogi
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
Pauza
Burza Rogi
- : -
Szarotka Uherce
Beskid Równe
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Sanovia Lesko
- : -
Iwonka Iwonicz
Bratek Gimbal Łukowe
- : -
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
Pauza
Cosmos Nowotaniec
- : -
Beskid Równe
Szarotka Uherce
- : -
LKS Lubatówka
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Burza Rogi
Iwonka Iwonicz
- : -
Bratek Gimbal Łukowe
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości