zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Pauza
LKS Haczów
4:2
Płomień Zmiennica
Burza Rogi
0:3*
Cisy Jabłonica Polska
Iskra Iskrzynia
1:1
LKS Wesoła
LKS Lubatówka
3:2
Victoria Kobylany
Wisłok Krościenko Wyżne
1:0
Wisłok Sieniawa
Jasiołka Jaśliska
4:1
Karpaty Klimkówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jasiołka Jaśliska
Cisy Jabłonica Polska
2:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
1:4
Iskra Iskrzynia
Wisłok Sieniawa
4:0
Karpaty Klimkówka
Płomień Zmiennica
3:4
LKS Lubatówka
Victoria Kobylany
1:2
Burza Rogi
LKS Wesoła
1:0
LKS Haczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
Pauza
Burza Rogi
4:2
Płomień Zmiennica
Jasiołka Jaśliska
2:5
Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów
3:0
Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka
3:2
LKS Wesoła
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:1
Victoria Kobylany
Iskra Iskrzynia
1:2
Wisłok Sieniawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
Pauza
LKS Wesoła
0:3
Burza Rogi
Cisy Jabłonica Polska
4:2
Karpaty Klimkówka
Płomień Zmiennica
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
0:2
LKS Lubatówka
Victoria Kobylany
3:0
Jasiołka Jaśliska
Iskra Iskrzynia
0:0
LKS Haczów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cisy Jabłonica Polska
Burza Rogi
3:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Jaśliska
0:3
Płomień Zmiennica
Karpaty Klimkówka
7:1
Victoria Kobylany
LKS Haczów
0:3
Wisłok Sieniawa
LKS Lubatówka
3:7
Iskra Iskrzynia
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
LKS Wesoła
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
Pauza
LKS Wesoła
1:0
Jasiołka Jaśliska
Wisłok Krościenko Wyżne
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Sieniawa
0:2
Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów
2:4
LKS Lubatówka
Płomień Zmiennica
2:2
Karpaty Klimkówka
Iskra Iskrzynia
3:2
Burza Rogi
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Zmiennica
Cisy Jabłonica Polska
2:0
Victoria Kobylany
Karpaty Klimkówka
0:4
LKS Wesoła
Jasiołka Jaśliska
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Burza Rogi
2:0
LKS Haczów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:0
Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka
5:2
Wisłok Sieniawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wesoła
Pauza
LKS Haczów
0:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
1:2
Karpaty Klimkówka
Wisłok Sieniawa
6:2
Victoria Kobylany
LKS Lubatówka
0:3*
Burza Rogi
Płomień Zmiennica
3:5
Cisy Jabłonica Polska
Iskra Iskrzynia
0:1
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisłok Krościenko Wyżne
Cisy Jabłonica Polska
1:3
LKS Wesoła
Burza Rogi
0:1
Wisłok Sieniawa
Jasiołka Jaśliska
2:1
LKS Haczów
Karpaty Klimkówka
4:3
Iskra Iskrzynia
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:1
LKS Lubatówka
Victoria Kobylany
0:5
Płomień Zmiennica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
Pauza
LKS Wesoła
5:0
Victoria Kobylany
Wisłok Krościenko Wyżne
1:2
Cisy Jabłonica Polska
Burza Rogi
0:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Sieniawa
2:1
Płomień Zmiennica
LKS Haczów
2:4
Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka
1:0
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Haczów
Cisy Jabłonica Polska
1:0
Iskra Iskrzynia
Jasiołka Jaśliska
1:5
Burza Rogi
Karpaty Klimkówka
3:4
LKS Lubatówka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:0
Wisłok Sieniawa
Płomień Zmiennica
3:1
LKS Wesoła
Victoria Kobylany
1:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
Pauza
Wisłok Krościenko Wyżne
1:1
Płomień Zmiennica
Burza Rogi
3:1
Karpaty Klimkówka
Wisłok Sieniawa
2:1
LKS Wesoła
LKS Haczów
0:2
Cisy Jabłonica Polska
Iskra Iskrzynia
1:1
Victoria Kobylany
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:0
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Burza Rogi
Jasiołka Jaśliska
1:3
Wisłok Sieniawa
Karpaty Klimkówka
2:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Cisy Jabłonica Polska
2:2
LKS Lubatówka
Victoria Kobylany
2:2
LKS Haczów
LKS Wesoła
3:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Płomień Zmiennica
1:2
Iskra Iskrzynia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Wesoła
1:2
Iskra Iskrzynia
Cisy Jabłonica Polska
1:2
Burza Rogi
Wisłok Sieniawa
2:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka
2:0
Jasiołka Jaśliska
Płomień Zmiennica
4:1
LKS Haczów
Victoria Kobylany
2:3
LKS Lubatówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Jaśliska
Pauza
LKS Haczów
2:0
LKS Wesoła
Burza Rogi
1:1
Victoria Kobylany
Karpaty Klimkówka
1:1
Wisłok Sieniawa
LKS Lubatówka
2:0
Płomień Zmiennica
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
Cisy Jabłonica Polska
Iskra Iskrzynia
1:4
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
Pauza
LKS Wesoła
1:2
LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska
2:1
Jasiołka Jaśliska
Wisłok Sieniawa
2:3
Iskra Iskrzynia
Płomień Zmiennica
3:0
Burza Rogi
Victoria Kobylany
1:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
0:1
LKS Haczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisłok Sieniawa
LKS Haczów
2:2
Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka
2:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Burza Rogi
5:1
LKS Wesoła
Jasiołka Jaśliska
0:1
Victoria Kobylany
Karpaty Klimkówka
2:2
Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
Płomień Zmiennica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
Pauza
LKS Wesoła
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
3:0*
Burza Rogi
Wisłok Sieniawa
1:0
LKS Haczów
Iskra Iskrzynia
1:1
LKS Lubatówka
Płomień Zmiennica
5:0
Jasiołka Jaśliska
Victoria Kobylany
4:2
Karpaty Klimkówka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Kobylany
Burza Rogi
2:2
Iskra Iskrzynia
Jasiołka Jaśliska
1:1
LKS Wesoła
Karpaty Klimkówka
2:1
Płomień Zmiennica
Cisy Jabłonica Polska
2:4
Wisłok Sieniawa
LKS Lubatówka
0:0
LKS Haczów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Zmiennica
Pauza
LKS Wesoła
1:1
Karpaty Klimkówka
Wisłok Krościenko Wyżne
4:0
Jasiołka Jaśliska
LKS Haczów
0:2
Burza Rogi
Wisłok Sieniawa
1:0
LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia
0:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Victoria Kobylany
0:1
Cisy Jabłonica Polska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Wesoła
Cisy Jabłonica Polska
1:3
Płomień Zmiennica
Burza Rogi
1:0
LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska
1:3
Iskra Iskrzynia
Karpaty Klimkówka
1:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:0
LKS Haczów
Victoria Kobylany
0:1
Wisłok Sieniawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Krościenko Wyżne
Pauza
LKS Haczów
5:2
Jasiołka Jaśliska
LKS Wesoła
2:2
Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Sieniawa
2:1
Burza Rogi
LKS Lubatówka
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Płomień Zmiennica
2:2
Victoria Kobylany
Iskra Iskrzynia
1:0
Karpaty Klimkówka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskra Iskrzynia
Cisy Jabłonica Polska
2:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Jaśliska
3:2
LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka
4:1
LKS Haczów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:1
Burza Rogi
Płomień Zmiennica
1:2
Wisłok Sieniawa
Victoria Kobylany
0:1
LKS Wesoła
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
Pauza
LKS Wesoła
2:0
Płomień Zmiennica
Wisłok Krościenko Wyżne
0:2
Victoria Kobylany
Burza Rogi
3:0*
Jasiołka Jaśliska
Wisłok Sieniawa
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Iskra Iskrzynia
1:1
Cisy Jabłonica Polska
LKS Lubatówka
1:2
Karpaty Klimkówka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Lubatówka
LKS Wesoła
0:2
Wisłok Sieniawa
Cisy Jabłonica Polska
2:1
LKS Haczów
Płomień Zmiennica
0:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Jaśliska
3:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Karpaty Klimkówka
4:1
Burza Rogi
Victoria Kobylany
3:0
Iskra Iskrzynia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
2:1
Victoria Kobylany
Iskra Iskrzynia
2:0
Płomień Zmiennica
LKS Lubatówka
4:2
Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:1
Karpaty Klimkówka
Wisłok Sieniawa
6:1
Jasiołka Jaśliska
Wisłok Krościenko Wyżne
1:0
LKS Wesoła
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości